با عنایت به خداوند متعال و به مناسبت اعیاد بزرگ شعبانیه، از وبسایت جدید پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی رو نمایی میگردد.

 

در وبسایت جدید علاوه بر تغییرات ظاهری، از تمامی امکانات و روش های روز جهت اطلاع رسانی و دسترسی بهتر شما کاربران گرامی، استفاده شده است.

در سیاست گذاری های جدید سایت برخی موارد قابل ذکر است :

1_ پاسخ گویی و پشتیبانی بخش های مختلف مجموعه از طریق سایت و ارسال تیکت انجام می شود، تا علاوه بر سرعت بخشیدن به پاسخ گویی این امکان برای کاربر فراهم شود که در هر ساعتی از شبانه روز امکان برقراری ارتباط را داشته باشد و از هدر رفتن وقت و تلفن های غیر ضروری جلوگیری شود. برای دسترسی به این قسمت از طریق منوی اصلی اقدام نمایید.

2_ به زودی امکان پرداخت آنلاین برای بخش های همچون دوره های آموزشی، رزرو سالن، خرید مقالات فصلنامه و ... در سایت فراهم خواهد شد.

3_ نظر به احترام شما، امکان تغییر رنگ قالب سایت از طریق منوی اصلی قرار داده شده است تا علاوه بر رنگ اصلی سایت که مشاهده می فرمایید، پاسخگوی دیگر سلیقه ها باشیم.

4_ امکان نظر دهی برروی مطالب و اخبار که به صلاح دید مدیر سایت برروی برخی مطالب فعال می باشد، ضمنا برای ارسال نظر در آینده، عضویت در سایت الزامی می باشد. خرسند خواهیم بود تا از نظرات و پیشنهادات شما از این طریق بهرمند شویم. هم اکنون نظر خود را راجع به سایت جدید اعلام نمایید.

5_ امکان نظرسنجی در برخی از قسمت ها قرار داده خواهد شد تا از بیشترین رای ها به موضوعی خاص جهت بهبود آن بخش استفاده نماییم.

لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای بهتر شدن سایت با خبر نمایید.

به امید توفیق روز افزون - مدیر انفورماتیک پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی

 {jcomments on}